Yükleniyor...

FACELLE GÜNLÜK PED ve ULTRA PED MEMNUNİYET GARANTİSİ KAMPANYASI ŞARTNAMESİ

Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Ancak, Dirk ROSSMANN Mağazacılık Tic. Ltd. Şti çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar.

 

Kampanya, Facelle 50’li ve 55’li günlük ped çeşitleri ve Facelle ultra ped çeşitlerinde geçerli olacak ve tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmemesi durumunda 30 gün içinde başvurduğu takdirde fiş ya da fatura üzerinde yazan ürün/lerin tutarının iadesi yapılacaktır. Aynı üründen birden fazla satın alım yapılması, ürünlerin açılıp kullanılması durumunda sadece bir ürün geri alınacaktır. Farklı Facelle ürünlerinin tek seferde satın alınması ve kullanılması durumunda ilgili ürünlerin tamamı iade alınacaktır.

Tüketiciler ürün/lerden memnun kalmadığı durumda; ürün/lerin kendisini ve fatura ya da fişini saklayarak, Rossmann mağazalarından iade için başvuru yapabilir. Online mağazamız üzerinden alınan ürün/lerin iadesi için 0800 2617766 numaralı Çağrı Merkezi numaramızdan destek alabilirsiniz. Tredyol, Hepsiburada ve hızlı market alışverişlerinde satınalma yaptığınız uygulama üzerinden iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade kampanyası 27 Şubat 2023 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olup, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde iade talep edilebilir. Bu tarihten sonra gerçekleşen iade talepleri değerlendirilmeyecektir.

Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

Kampanya sadece belirtilen tarihlerde fiş/faturalı olarak satın alınan Facelle 50’li ve 55’li günlük ped çeşitleri ve Facelle ultra ped çeşitlerinde geçerlidir.

Kampanya katılımı için posta ve kargo son ulaşım tarihi 31 Mayıs 2023’tür. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların, belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.

 

Koşullar;

Ürünün belirtilen şartların dışında fiş/faturasının olmaması durumunda ROSSMANN iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir. Tüketiciler ROSSMANN mağazalarından aldığı ürünleri tüm ROSSMANN mağazalarından, www.rossmann.com.tr’den satın aldıkları ürünü 0800 2617766 ROSSMANN Çağrı merkeziyle iletişime geçerek, Trendyol, Hepsiburada ve Hızlı Market mağazalarından yapılan ürün alışverişlerinizi kendi uygulamaları üzerinden iade edebilirsiniz.  Kargo yoluyla gönderilen ürün gönderici ödemeli şekilde gönderilecektir. Göderilen ürün iade koşullarına uymaması halinde ürün tüketiciye alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.

Ürün iadesi için gereken belgeler;

- Fatura veya fişin aslı

- Ürünün kendisi

- Nüfus cüzdanı fotokopisi

- İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisi gönderilen kişi ile aynı olmalı) ve banka IBAN bilgisi

- Adres telefonu veya cep telefonu,

- En az 20 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgi.

 

Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 45 gün içinde Facelle 50’li ve 55’li günlük ped çeşitleri ve Facelle ultra ped çeşitleri için, fatura/fişte yer alan tutar karşılığında olacak şekilde yapılır.

 

Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka havale/eft yapılacak isme ait IBAN bilgisi gerekmektedir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, ROSSMANN tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgelerinin herhangi birinin eksikliği halinde ROSSMANN para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden ROSSMANN sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur.

Para iadesi yapılan ürün/leri tüketicilere iade edilmeyecektir.

ROSSMANN istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüketiciler sadece kampanyayla ilgili olası soruları için 0800 261 77 66 numaradan ulaşabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler.

Herhangi bir nedenle iade edilen ürün/lerin ROSSMANN’a ulaşmaması, ROSSMANN sorumluluğunda değildir.

Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

İşbu şartname, Facelle 50’li ve 55’li günlük ped çeşitleri ve Facelle ultra ped çeşitlerinde olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.