Yükleniyor...

Sevgili Müşterimiz; kullanıcılarımıza ait kişisel verilerin gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanması öncelikli amaçlarımızdandır. Bu kapsamda, üst seviyede koruma önlemlerini almaktayız.

 

www.rossmann.com.tr ve Rossmann Türkiye mobil uygulaması üzerinden az sayıda kullanıcıya ait bir takım kişisel verilerin meydana gelen siber saldırıdan etkilenmiş olma ihtimaline karşın bu açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz.

 

Müşterilerimiz açısından şeffaflık ilkesini ön planda tutan bir şirket olarak açıklamak gerekirse; veri işleyen olarak çalıştığımız teknik hizmet sağlayan üçüncü tarafın sisteminde kısa süreli bir siber saldırı girişimi tespit edilmiş ve ihlalden etkilenme ihtimali olan kullanıcılara gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Söz konusu girişim yalnızca www.rossmann.com.tr ve Rossmann Türkiye mobil uygulaması üzerinden giriş yapan az sayıdaki kullanıcıya yöneliktir. Gerekli güvenlik kontrolleri şirketimiz ve hizmet sağlayıcı tarafından ivedilikle yapılmış olup sitemiz tekrar aktif ve güvenli hale getirilmiştir.

 

Rossmann.com.tr web sitemiz ve Rossmann Türkiye mobil uygulamamız üzerinden alışverişlerinize güvenle devam edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgilendirme için 0800 261 77 66 numaralı müşteri destek hattımızdan veya [email protected] e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.