Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Revolution Pro x Marilyn

Monroe™

Dünyanın en ikonik kadınlarından birinin sırlarını keşfedin…


İkonik yüzün arkasındaki kişiliği anlayın... Marilyn Monroe ile tanışın.Monroe, 1926 yılında doğdu. Annesine şizofreni teşhisi konulduktan sonra hayatını yetimhanelerde ve bakıcı ailelerin yanında geçirmek zorunda kaldı. Ancak, o zamanlar Norma Jean Baker olarak bilinen Monroe, asla kurban rolü oynamadı ve talihsiz koşulların şöhret ve başarı tutkusunu engellemesine asla izin vermedi.


Kendisini 20. yüzyılın en etkili kadınlarından birine dönüştüren şey, modellik ve film endüstrisindeki sıkı çalışmasının yanı sıra bu tutku ve kararlılıktı ve bu özellik, bugün dünya çapında hala sevilen ve hayran olunan bir ikon olmasını sağlıyor.


Kariyeri onun için çok önemliydi. Dünya çapında bilinen bu ünü, dayanıklılığının, kararlılığının ve cesaretinin bir sonucuydu. Çalışma hayatında ‘'eski Hollywood'’ yöntemlerine karşı çıktı ve onlara meydan okuyarak değiştirdi. Bu nedenle, o bir öncüydü o zamanların ötesinde modern bir kadın olarak görülebilir.


Marilyn'i Revolution Pro için gerçek bir ilham kaynağı yapan ve kış dönemimiz için onunla işbirliği yapmak istememizin sebebi bu temel değerlerdi. Amacımız, yalnızca onun zamansız stilini ve kırmızı halı cazibesini yansıtmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki insanları seriyi kullanırken kendinden emin, ilham verici ve ikonik hissetmelerini sağlamaktı.

Marilyn Monroe Ürünleri