Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Haftalık Cilt Bakımı

Artık doğru bir günlük cilt bakım rutine sahip olduğunuza göre mükemmel cildi yaratmanızı sağlayan derinlemesine formülleri keşfetmeye hazırsınız. Peeling, maske, konsantre bakım serumları ve kapsülleri haftalık cilt bakım rutininize entegre ederek hedeflediğiniz sağlıklı ve taze cilt görünümüne ulaşabilirsiniz.


Temizleme

Temiz bir cilt, parlak ve sağlıklı görünüme ulaşmanın anahtarıdır. Kir ve yağ birikiminin üstesinden gelmek, donukluğu azaltmak, hücre yenilemesini teşvik etmek ve ölü hücreleri temizlemek için haftada 2-3 kez peeling ve maske gibi derinlemesine temizlik ürünlerini bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

Canlandırma

Tonik, cildi temizledikten sonra yenilenmesine yardımcı olur ve gün boyunca taze görünmesi için ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sunar. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun toniklerle haftada 2-3 kere kullanacağınız konsantre bakım kapsül veya serumlarının daha iyi emilmesine de temel oluşturabilirsiniz.

Nemlendirme

Nemlendirme, cildinizi sağlıklı, yumuşak ve genç görünümlü tutmanın en iyi yoludur. Sağlıklı bir cilt için vitaminler, yağlar, antioksidanlar ve meyve özleri ile zenginleştirilmiş derinden besleyici serum, konsantre bakım ampülleri ve maskeleri haftada 2-3 kere bakım rutinine eklemelisiniz.

Cilt Tipine Göre Haftalık Bakım Ürünleri