Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Güneş Lekesi Nedir


Güneşin altında vakit geçirmek her ne kadar eğlenceli olsa da yeterince korunmazsanız cilt lekelerine maruz kalabilirsiniz. Güneş lekeleri, UV ışınlarına maruz kalmanız sonucunda cildinizde gerçekleşen renk değişikliklerini ifade eder. Neyse ki doğru tedavi ile ciltteki koyu lekelerin ve renk değişimlerinin görünümünü azaltmanız mümkün.


Güneş Lekelerini Tanıma Zamanı

Güneş lekelerinden korunmak için diğer tüm cilt bakım sorunlarında olduğu gibi öncelikle neden oluştuğunu bilmeniz gerekir. UVA ve UVB radyasyonu, hem geçici pigmentasyona hem de kalıcı koyu lekelere yol açabilen melanin sentezini etkileyerek güneş lekeleri oluşturabilir. Bu nedenle güneşe çıkmadan yaklaşık 30 dakika önce hem yüzünüzü hem de cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu kremlerle korumayı unutmamalısınız.

Nivea Luminous630 Leke Karşıtı Serum

Yeni NIVEA Luminous630 Leke Karşıtı Serum, devrimsel yeniliğe sahip patentli formülü ile 10 yıllık leke oluşumunu 4 haftada azaltmaya yardımcı olur. Düzenli kullanım sonuçlarıdır. Bağımsız araştırma kuruluşunun Mart 2019 araştırmasına göre.

Hemen Satın Al...

Güneş Lekelerine Elveda

Güneş lekelerinden korunma süreci, elbette ki doğru önlemlerle başlar. Bu nedenle mevsim ne olursa olsun potansiyel olarak zararlı güneş hasarlarından korunmaya yardımcı bir güneş kremi kesinlikle cilt bakım rutininizde yer almalıdır. Ayrıca bakım rutininize cilt tonunu eşitleyen ve koyu lekeleri hedefleyen ürünler ekleyerek de mevcut güneş lekelerinin belirtilerini azaltmaya yardımcı olabilir ve renk bozulmalarına veda edebilirsiniz.