Katalog Markalarımız Mağazalar 0 Sepet
0 Sepet

Alışveriş Sepetim

Sepete eklediğiniz son 5 ürün listeleniyor.

Alışveriş Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Bilgilendirme Metni

Kampanyaya 01.06.2022 – 30.06.2022 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş-fatura-E-arşiv fatura üzerinde 250 TL ve üzeri L’Oréal Paris makyaj ürünleri alan herkes katılabilir.

Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Her satış fişi veya faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri veya faturaları birleştirilemez.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanyaya katılım için; Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'den indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek çek/yükle sekmesinden alışveriş fişinin veya faturasının yükleme seçeneklerinden biri seçilerek alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli olan 50 TL değerinde Biletix Hediye Kart kodu uygulama içerisinden gönderilir.

Biletix Hediye Kart kodu kullanım ve sözleşme koşulları biletix.com/hediyekart internet sayfasındadır. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır.

Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülükler ve kısıtlayıcı maddelerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.