Elidor Çek Kazan Yarışması Kazananlarının Listesi

S.NO AD SOYAD İLÇE İL
1 Abdulhakim Mutlu Pendik İstanbul
2 Abdullah Özmen Fatih İstanbul
3 Abdullah Arslan Altındağ ankara
4 Adem Çankaya Pendik İstanbul
5 Adem Yunak Üsküdar İstanbul
6 Ahmet Ay Küçükçekmece İstanbul
7 Ahmet Anlas Küçükçekmece İstanbul
8 Ahmet ÖZDEMİR İzmit Kocaeli
9 Ahmet Atabey Küçükçekmece İstanbul
10 Ahmet Şen Darıca Kocaeli
11 Ali Guven Melikgazi Kayseri
12 Ali DEMİR KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA
13 ali kemal karınca Etimesgut Ankara
14 Anıl Arslan Eyüp İstanbul
15 Arzu Taşkın Güngören İstanbul
16 Arzu Topçu Etimesgut Ankara
17 atilla karınca Etimesgut Ankara
18 AYBUKE DAMLA ŞENTEPE KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA
19 aydın durmaz KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
20 Aydın Benli Merkez Çorum
21 AYHAN Ekren Gaziosmanpaşa İstanbul
22 Aynur Kıraç Eyüp İstanbul
23 Aynur Özdemir Küçükçekmece İstanbul
24 Aysel Topcu Çankaya Ankara
25 Ayşe Akça Merkez Düzce
26 Ayşegül Acar Fatih İstanbul
27 Ayşenur Acar Vezirköprü Samsun
28 Aziz Tosun Eyüp İstanbul
29 Balkız Yıldız Akdeniz Mersin
30 Banu Şen Darıca Kocaeli
31 Barış Yıldız Küçükçekmece İstanbul
32 Barış Köse Pendik İstanbul
33 Barış Erez Eyüp İstanbul
34 Batuhan Algün Fatih İstanbul
35 Bayram Çağan İpsala Edirne
36 Bayram Demiröz Altındağ Ankara
37 Behsat Özen Fatih İstanbul
38 BESİM GÜRDAL EYÜP İstanbul
39 Betül Ay Küçükçekmece İstanbul
40 Burak Köse Pendik İstanbul
41 Burcu Selin NAZLI Bahçelievler İstanbul
42 Burhan Ösün Eyüp İstanbul
43 Burhan Özdemir Küçükçekmece İstanbul
44 Buse Kahraman Eyüp İstanbul
45 Büşra Köknar Fatih İstanbul
46 Cahit Gülelçin Fatih İstanbul
47 CAN GÜRDAL Eyüp İstanbul
48 Canan Çatal Foça İzmir
49 Cem Akyaz Uskudar ISTANBUL
50 Cengiz Karinca Etimesgut Ankara
51 Deniz Yıldız Fatih İstanbul
52 Dilara Uluğ Seyhan Adana
53 Dilara Günaydın Eyüp İstanbul
54 Dilek Üstün Fatih İstanbul
55 Dilek Kazan Karatay Konya
56 Dilek Demiröz Sincan Ankara
57 Dilek Uçan Tuzla İstanbul
58 Dilek Arslan Eyüp İstanbul
59 Dilek Önder Merkez Zonguldak
60 Doğan Eroğlu Karabağlar İzmir
61 Durkadın Küçüktürkücü Foça İzmir
62 Ebru Yegen Bakırköy İstanbul
63 Ece Güneri Fatih İstanbul
64 Eda Karakuş Üsküdar İstanbul
65 Edibe Karakuş Üsküdar İstanbul
66 Ejder Gökçe Küçükçekmece İstanbul
67 Elif Öz Gaziosmanpaşa İstanbul
68 Elmas Tahtacı Üsküdar İstanbul
69 Emel Dilek Üsküdar İstanbul
70 Emel Karinca Etimesgut ankara
71 Emine Genç Merkez Düzce
72 Emre Çavuş Fatih İstanbul
73 Enver Karakuş Üsküdar İstanbul
74 Ergin Büyüktaş Seyhan Adana
75 Erhan Özmen Fatih İstanbul
76 Erhan Hayta Nilüfer Bursa
77 Erkan Ekşi Andırın Kahramanmaraş
78 Ersin Topcuoğlu Üsküdar İstanbul
79 Ertuğrul Demir Milas Muğla
80 Esmanur Karakuş Üsküdar İstanbul
81 Esra Özkaya Eyüp İstanbul
82 Esra Ösün Eyüp İstanbul
83 Esra Dağ Üsküdar İstanbul
84 Fadim Gündüz Foça İzmir
85 Fadime Genç Merkez Düzce
86 Faruk Duygu Karabağlar İzmir
87 Fatih Bölüş Maltepe İstanbul
88 Fatih Kiraz Çubuk Ankara
89 Fatih Baloğlu Yenişehir Mersin
90 Fatma Esen Pendik İstanbul
91 FATMA ŞENTEPE KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA
92 Fatma Aydoğar Fatih İstanbul
93 Fatma Nur Benli MERKEZ Çorum
94 fatos kocak Etimesgut Ankara
95 Fehmi Artuk Ümraniye İstanbul
96 Ferhat Altan Esenler İstanbul
97 Fethiye Yılmaz Pendik İstanbul
98 Feyat Ösün Eyüp İstanbul
99 Fırat Aslan Küçükçekmece İstanbul
100 Fikret Ay Küçükçekmece İstanbul
101 Furkan Behrem Bağcılar İstanbul
102 Gonul Şennel DARICA KOCAELI
103 Gökhan Yıldırım Küçükçekmece İstanbul
104 Gökşen Ösün Eyüp İstanbul
105 Gönül Zervent Tepebaşı Eskisehir
106 Gulcan Ergin Etimesgut Ankara
107 Gulistan Demiroz Altındağ Ankara
108 Gül Yılmaz Merkez Isparta
109 GÜLAY BENLİ MERKEZ Çorum
110 Güler Akman Karabağlar İzmir
111 Gülhan Altınkaynak karabağlar İzmir
112 Gülpaşa Ösün Eyüp İstanbul
113 Gülsüm Mutlu Seyhan Adana
114 Gülşah Yunak Mamak Ankara
115 Gülşen Aykaç Özdemir Foça İzmir
116 Güven Savtekin Fatih İstanbul
117 Habibe Demirel Üsküdar İstanbul
118 Hakan Ösün Eyüp İstanbul
119 Hakan Karaoglan Bahçelievler İstanbul
120 Hakan Küçük Eyüp İstanbul
121 Hakkı Benli Pursaklar Ankara
122 Hale Bakır Fatih İstanbul
123 Halil Karaoglan Bahçelievler İstanbul
124 Halil İbrahim Demir Seyhan Adana
125 Halil İbrahim Acar Vezirköprü Samsun
126 Hamdi Duygu Karabağlar İzmir
127 Hasan Ay Küçükçekmece İstanbul
128 Hasan Mutlu Pendik İstanbul
129 HASAN HALIÇ MERKEZ Çorum
130 Hasan ÇİFTÇİ KARAKÖPRÜ Şanlıurfa
131 Hasibe rumeysa Arslan Altındağ Ankara
132 Hatice Yazar Merkez Osmaniye
133 Hatice Güneri Fatih İstanbul
134 Hatice Nur Topçu Pendik İstanbul
135 Hatun Topcuoğlu Üsküdar İstanbul
136 Hava Toker Üsküdar İstanbul
137 havana Karakaya MURATPASA ANTALYA
138 Hediye Saygı Karabağlar İzmir
139 Hilal Başak Benli Altındağ ankara
140 Hilmi Özdeniz Selçuklu Konya
141 Hülya Atalay bayraklı izmir
142 Hüseyin Baz Fatih İstanbul
143 Hüseyin Acar Vezirköprü Samsun
144 Hüseyin Özer Selçuklu Konya
145 Hüsniye Demir Milas Muğla
146 Ilhan Topcu Etimesgut Ankara
147 Irem Kizildere Çorlu Tekirdag
148 Irfan Topcu Çankaya Ankara
149 İbrahim Varol Üsküdar İstanbul
150 İbrahim Köknar Başakşehir İstanbul
151 İdris Topcuoğlu Üsküdar İstanbul
152 İdris Demirci Beyoğlu İstanbul
153 ilhan Yılmaz Üsküdar İstanbul
154 İLKNUR HALIÇ Merkez Çorum
155 İlyada Öztürk Eyüp İstanbul
156 İsmail Türkan Eyüp İstanbul
157 İsmail Arslan Altındağ Ankara
158 İsmail Güngöz Küçükçekmece İstanbul
159 İsmail Köknar Fatih İstanbul
160 Kasım Acar Vezirköprü Samsun
161 Kazım Anlas Küçükçekmece İstanbul
162 Kenan Çelik Fatih İstanbul
163 Kerim Yildiz Akdeniz Mersin
164 Kübra Seçgin Fatih İstanbul
165 Kübra Kiraz Çubuk Ankara
166 Levent Uçan Üsküdar İstanbul
167 Mahinur Aktürk Üsküdar İstanbul
168 Mehmet Baş Fatih İstanbul
169 Mehmet Tak Küçükçekmece İstanbul
170 Mehmet Bezirkan Küçükçekmece İstanbul
171 Mehmet Kuşu Fatih İstanbul
172 Mehmet Kayhan Üsküdar İstanbul
173 Mehmet kerem Yilmaz Çankaya Ankara
174 Mehmet Nuri Erdemoğlu Merkez Bitlis
175 Melek Topcu Çankaya Ankara
176 Melisa Yakar Eyüp İstanbul
177 Mensure Didem Küçük Maltepe İstanbul
178 Mert Karakurt Şahinbey Gaziantep
179 Merve Ösün Eyüp İstanbul
180 Merve Aydın Pursaklar Ankara
181 Meryem Yalman Merkez Düzce
182 Metin Yegen Bakırköy İstanbul
183 Murat Kıraç Fatih İstanbul
184 Murat Ösün Eyüp İstanbul
185 Murat Ilbay Sincan Ankara
186 Musa Metin Fatih İstanbul
187 Mustafa Havakara Başakşehir istanbul
188 Mustafa Özer Selçuklu Konya
189 Mustafa Taşkın Üsküdar İstanbul
190 Mustafa Dağ Üsküdar İstanbul
191 Muşerref Alınak Selçuklu Konya
192 Muzaffer Yalçın Fatih İstanbul
193 Muzaffer Yılmaz Nilüfer Bursa
194 Muzafiye Eroğlu Karabağlar İzmir
195 Mücahit Var Merkez Çorum
196 Mühendis Özer Eyüp İstanbul
197 Nalan Musabeşeoğlu Fatih İstanbul
198 Necla Baş Eyüp İstanbul
199 Nejdet Şaz Küçükçekmece İstanbul
200 Nermin Özdeniz Selçuklu Konya
201 Neslihan Ekşi Eyüp İstanbul
202 Nevin Benli Altındağ Ankara
203 Nezire tak Küçükçekmece İstanbul
204 Nigar Demirci Fatih İstanbul
205 Nihat Arslan Eyüp İstanbul
206 Nilgün Kaleci Fatih İstanbul
207 Norayda Ösün Eyüp İstanbul
208 Nurcan Güven Eyüp İstanbul
209 Okan Kızıldere Çorlu Tekirdağ
210 Orhan Mutlu Pendik İstanbul
211 Orhan Özdemir Küçükçekmece İstanbul
212 Ozan Özdemir Küçükçekmece İstanbul
213 Ömer Öztürk Küçükçekmece İstanbul
214 Ömer Demiröz Altındağ Ankara
215 ÖMER AÇIKGÖZ Ümraniye İstanbul
216 Ömer Rutçi Osmangazi Bursa
217 Ömer Lütfi Kayhan Merkez Ağrı
218 özgür Telli Gaziosmanpaşa İstanbul
219 Özgür Çelik Eyüp İstanbul
220 ÖZLEM HAVAKARA Eyüp İstanbul
221 Özlem Güneş Eyüp İstanbul
222 Özlem Arslan Altındağ Ankara
223 Pınar Keskin gebze Kocaeli
224 Pınar DEMİR KARKÖPRÜ ŞANLIURFA
225 Rabia Nur Acar Vezirköprü Samsun
226 Ramazan Sekman Fatih İstanbul
227 Ramazan Göktaş güngören İstanbul
228 Raşit Dönmez Küçükçekmece İstanbul
229 Rauf Karaoglan Bahçelievler İstanbul
230 Reha Yadigar Fatih İstanbul
231 Resul Özmen Eyüp İstanbul
232 Reyhan Altan Eyüp İstanbul
233 Rıdvan Unal Küçükçekmece İstanbul
234 Ruken Erdemoğlu Eyüp İstanbul
235 Sabır Dirican Küçükçekmece İstanbul
236 Sacit Demiralay Eyüp İstanbul
237 Sadık Topçu Pendik İstanbul
238 Sadiye Atici Vezirköprü Samsun
239 Salim Anlaş Küçükçekmece İstanbul
240 Samet Denizli Pendik istanbul
241 Saniye Arslan Eyüp İstanbul
242 Sare Acar Vezirköprü Samsun
243 Satı Duygu Karabağlar İzmir
244 Savaş Ösün Eyüp İstanbul
245 Savaş Kurnaz Keçiören Ankara
246 Sedat Ösün Eyüp İstanbul
247 Sedat ŞENTEPE Karaköprü Şanlıurfa
248 Sedat Duman Kepez Antalya
249 Sefer Seçgin Fatih İstanbul
250 Seher Sarı Fatih İstanbul
251 Selda Gündüz Foça İzmir
252 Selim Gencer Merkez Çorum
253 Selimcem Akgul Çukurova Adana
254 Sema Saydam Çekmeköy İstanbul
255 Semra Ösün Eyüp İstanbul
256 Serap Ay Küçükçekmece İstanbul
257 Seray Bakır Maltepe İstanbul
258 Sercan Yıldız Akdeniz Mersin
259 Sercan Seçgin Fatih İstanbul
260 Serkan Gündüz Foça İzmir
261 Serkan HAKAN KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA
262 Serkan Guner DARICA Kocaeli
263 Serpil Mutlu Pendik İstanbul
264 Servet Yılmaz Üsküdar İstanbul
265 Sevda Guner DARICA KOCAELI
266 Sevgi Özdemir Küçükçekmece İstanbul
267 Sevgi Aytekin MURATPASA ANTALYA
268 Sevim Seçgin Fatih İstanbul
269 Sibel Ösün Eyüp İstanbul
270 Sibel Atasayar DARICA KOCAELI
271 Songül Üstün Eyüp İstanbul
272 Songül Artuk Eyüp İstanbul
273 Suat Ösün Eyüp İstanbul
274 Süheyla Baloğlu Yenişehir Mersin
275 Süleyman Benli Merkez Isparta
276 Şaziye Ay Küçükçekmece İstanbul
277 Şemsi Özer Selçuklu Konya
278 Şirin Üstün Eyüp İstanbul
279 T. Ahmet Topcu Çankaya Ankara
280 Tayfun ali Taşpınar Merkez Manisa
281 Tekin Özmen Eyüp İstanbul
282 Tuba Kayhan Merkez Ağrı
283 Tuğçe Koca Narlıdere İzmir
284 Uğur Ösün Eyüp İstanbul
285 Ümit Yolaçan Fatih İstanbul
286 Vedat Ösün Eyüp İstanbul
287 Yaren Çiftçi Eyüp İstanbul
288 Yaren Tuana Altınova Tuzla İstanbul
289 Yasemin Saygı Karabağlar İzmir
290 Yasemin Sarıkaya Fatih İstanbul
291 Yasemin Ösün Eyüp İstanbul
292 Yasin Genç Merkez Düzce
293 Yeliz Özer Selçuklu Konya
294 YILDIZ GÜRDAL EYÜP İstanbul
295 Yunus Temiz Çankaya Ankara
296 Yunus Akça Merkez Osmaniye
297 Yurdanur Köse Pendik İstanbul
298 Yusuf Ceyhan Üsküdar İstanbul
299 Zafer Aygün Fatih İstanbul
300 Zehra Ösün Eyüp İstanbul
301 Zeki Benli Altındağ Ankara
302 Zeynep Sevcan Çankaya Ankara
303 Zeynep Çalış Karabağlar İzmir
304 Zübeyde Genç Merkez Sivas

 

Milli Piyango İdaresi'nin 27.02.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2104 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlen ELİDOR-ROSSMANN kampanyasında ikramiyeler; 30 Nisan 2019 tarihine kadar talihlilerin uygulamada kayıtlı adreslerine kargo ile gönderilecektir. İkramiye kargosunun, talihlinin adres bilgilerinin güncel olmaması, adreste bulunamaması vb. her ne sebeple olursa olsun teslim edilememesinden dolayı Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve/veya ilgili firmaların bir sorumluluğu doğmaz. İkramiyeler, talihlilerin kayıtlı adreslerine bir kez kargo ile gönderilecektir. Herhangi bir nedenle teslim alınmayan ya da teslim edilemeyen ürünler tekrar gönderilmez. Başvuru ve bilgiinfo@umutcekilis.com adresine yapılmalıdır. Son başvuru tarihi 21.04.2019’dur. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.