Otacı

 

 

 

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutarak büyüyen Otacı A.Ş. nin temelleri 1955 yılında atılmıştır . Bugün Kurtsan İlaçları , Kurtsan Medikal ve Otacı A.Ş. adında 3 büyük şirket ve 320 çalışan ile Türkiye'nin tüm bölgelerindeki eczane ,hastane , parfümeri ,yerel market ve aktarlarla ürünlerini tüketicilere ulaştıran bir holding şirketidir ve %100 yerli sermayelidir . Kurtsan Bilim Sanat Eğitim Vakfi ile başarılı öğrencilere burs vermektedir . 

Otacı , geleneksel tedavi yöntemlerini modern teknoloji ile birleştirerek ürünler üreten ve konusunda Türkiye'nin özgün ve güvenilir bir markasıdır .Yerli ilaç sanayinde ilk patent alan marka da Otacı 'dır . Ürünlerimiz ilaç hassasiyetinde Bandırma 'da bulunan kendimize ait tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına göre üretilmektedir .

Kurtsan şirketler grubunun en gözde markalarından biri olan OTACI öz Türkçe de hekim anlamına gelmektedir . Otacı markasının ilk ürünü 35 yıl önce piyasaya çıkan bitkisel pastillerdir. Pastilleri bitkisel şampuanlar izlemiştir. Otacı A.Ş. olarak her ürünümüzü iftiharla, güvenle piyasaya sunmakta ve sürekli ürün gamına yeni ürünler eklemekteyiz.

 

Tüm ürünlerimiz ;
-hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmişdir
-renklendirici ve boyar madde içermemektedir 
-dermatolojik testleri yapılmıştır.